Часник Рокамболь кіпрський (Rocambole)

При покупці зубків або однозубки дітка в подарунок

Чеснок Рокамболь однозубка
Однозубка/кругляк

Ціна від 10 грн/зубок

Чеснок Рокамболь севок
Дітка (сівок)

Ціна 0,5 грн/шт

Чеснок Рокамболь первой репродукции
Головка 1-ї репродукції

Ціна від 2 грн/зубок

Часник Рокамболь (також відомий як Рокамболь кіпрський) ще називають слоновим часником і зачісною цибулею. Він є якоюсь «проміжною формою», наділеною властивостями як цибулі, і часнику. Відрізняється потужними стеблами, широким листям, великими цибулинами. Rocambole – озимий сорт часнику. Зберігає життєздатність при температурі -15°С.

 

Чеснок Рокамболь

 

Особливості сорту

Головка Рокамболя може важити до 300 г. При цьому вона містить всього кілька зубчиків (від 4 до 8), кожен з них важить близько 25 г. На донці цибулини можуть наростати дрібні зубчики – «дітки». Це стрілку сорт, стріла випускається в середині літа. Її рекомендують видаляти, оскільки вона «забирає» поживні речовини, але насіння не приносить. Смак часнику Рокамбол відрізняється від інших сортів. Він соковитий, проте менш гострий, а запах менш різкий.

Посадка та догляд

За відгуками садівників, Рокамболь невибагливий у догляді та дає досить високу врожайність. Якщо висаджувати насіння (дитинку), у перший сезон виростає цибулина-однозубка, у другий – повноцінна голівка із зубчиками. У разі посадки дрібних зубців з них також може утворитися однозубка вагою близько 80-100 грам. Висаджують культуру в Україні у весняний чи осінній період. Основні правила посадки:

  • орієнтуватися за температурними умовами. Часник повинен укорінитися до заморозків, але не прорости;
  • ґрунт – пухкий, добре удобрений;
  • попередниками не повинні бути цибулинні та коренеплоди. Оптимальний варіант – огірки, бобові, редька, жито;
  • ділянка – відкрита, добре освітлена;
  • заглиблення – близько 10 см, відстань між зубчиками: – від 15 до 20 для дрібного и 30 см для однозубки, та крупного зубка, ширина міжряддя – не менше 30 см.

Рослина вимагає регулярного поливу, розпушування та видалення бур’янів. Збирання врожаю проводиться тільки при повністю сухому ґрунті. Основний «сигнал» для початку збирання – пожовклие нижнє листя. Після збирання часник просушується на відкритому повітрі, а потім вирушає на зберігання. Зберігається в звичайних умовах – приміщення, кімнатна температура, що провітрюється.

Придбати часник Rocambole оптом на посадку ви можете на цьому сайті. Основне використання цього сорту – кулінарія. Він відрізняється чудовими смаковими якостями як у свіжому, так і маринованому вигляді.

Чеснок Рокамболь однозубка
Однозубка/кругляк

Ціна від 10 грн/зубок

Чеснок Рокамболь севок
Дітка (сівок)

Ціна 0,5 грн/шт

Чеснок Рокамболь первой репродукции
Головка 1-й репродукції

Ціна від 2 грн/зубок