Часник Любаша

Чеснок Любаша однозубка
Однозубка/кругляк (елітний)

НЕМАЄ В ​​НАЯВНОСТІ

Чеснок Любаша севовок (воздушка)
Воздушка (сівок)

НЕМАЄ В ​​НАЯВНОСТІ

«Любаша» – сорт, здатний здивувати врожайністю

Озимі сорти часнику користуються величезною популярністю, оскільки відрізняються підвищеною врожайністю та скоростиглістю. Кожен з них відрізняється індивідуальними особливостями, тому перед тим як купити часник озимий на посадку, варто докладніше вивчити переваги і недоліки обраного сорту.

Часник «Любаша» є одним з найпопулярніших і пристосованих до важких умов вирощування. Він чудово підійде для південних регіонів, де переважає жорстка зима та посушливе літо.

Параметри та особливості часнику «Любаша»

Даний сорт досить добре зарекомендував себе в роздрібній торгівлі та харчовій промисловості, тому що навіть при порівняно малих розмірах головки (фракція ≈ Ø30 мм) він має досить великі зубки

Вага стиглої головки сорту «Любаша» в середньому становить 40-80 грамів, при цьому в найбільш сприятливих умовах, «Любаша» здатна порадувати головками до 150 грамів (з великої однозубки). Цей результат робить його одним із лідерів у «часниковій» сфері, адже завдяки даному сорту ви отримаєте високий урожай, незалежно від погодних умов.

Чеснок Любаша

 

Переваги сорту:

  • Простота вирощування.
  • Невимогливість до догляду.
  • Стійкість до грибкових захворювань та фузаріозу.
  • Пікантний смак та тонкий аромат.
  • Порівняно непоганий термін зберігання до 9 місяців без обробки.

 

Способи розведення:

Насіння. Найбільш економний спосіб розмноження часнику “Любаша”, що дозволяє виростити якісний посадковий матеріал.
Однозубка. Результат вирощування «воздушки», що дозволяє вирощувати повноцінні багатозубчасті голівки часнику. Після дозрівання однозубки ви можете пересадити її на основну плантацію, або залишити на тому ж місці, не займаючись пересадкою.
Зубки. Такий спосіб розмноження можна використовувати лише кілька разів, оскільки вирощування із зубків у кілька етапів знижує його корисні якості, такі як урожайність та стійкість до погодних умов та шкідників.

Чому варто купити часник “Любаша” у нас?
Компанія «Агро-Часник» самостійно вирощує часник «Любаша», купити який можна в роздріб або оптом по всій Україні. Ми гарантуємо якість продукції, оскільки вирощуємо часник у відповідність до всіх вимог і рекомендацій.

До переваг покупки у нас належать:

Доставка по всій Україні.
Висока якість посадкового матеріалу
Перша репродукція гатунку.
Вигідна ціна, адже ми не займаємося перекупом.

Наша продукція відрізняється високою врожайністю та схожістю, тому ви не зазнаєте проблем під час посадки та збору врожаю.

Чеснок Любаша однозубка
Однозубка/кругляк (елітний)

НЕМАЄ В ​​НАЯВНОСТІ

Чеснок Любаша севовок (воздушка)
Воздушка (сівок)

НЕМАЄ В ​​НАЯВНОСТІ