Часник Гермідор (Germidour)

Чеснок Гермидор первой репродукции
Головка 1-ї репродукції

ЗНЯТИЙ З СЕВООБІГУ

Чеснок Гермидор севок
Воздушка (Сівок)

ЗНЯТИЙ З СЕВООБІГУ

Гермідор (Germidour) – це ранній сорт озимого часнику, який не стрілюється, збирання врожаю, залежно від регіону, припадає на початок червня.

Чеснок Гермидор

Сорт був виведений у 1979 році у Франції та вперше представлений в Австралії у 1994 році. До його переваг належать:

  • висока врожайність та порівняно хороша лежкість;
  • стійкість до бактеріозу, білої гнилі, нематоди, чорної та зеленої плісняви;
  • засухостійкість – сорт добре підходить для південних регіонів, де мало опадів.


Основні характеристики сорту

Головка часнику Гермідор – великих розмірів та округлої форми, має фіолетовий відтінок (смуги). Середня маса становить близько 80 г. У головці міститься від 10 до 18 зубчиків, які розташовані в 2-3 ряди. Смак досить ніжний. При дотриманні умов зберігання часник зберігає соковитість та смакові якості до початку зими.

Врожайність часнику Germidour становить 30 кг/ряд 100 м, залежно від схеми посадки близько 10т/га. Норма висіву – 3,8-4,6 кг/ряд 100 м залежно від фракції, від Ø40 – 60мм.

Особливості посадки

Більшість джерел вказують на ширину міжряддя від 80 см до 120 см, що є абсурдним, сорт дає однакові показники за стандартної схеми посадки.

Зубки в головці розташовані в два ряди, якщо використовувати зубки з 1-го ряду, то ми отримуємо часник з великою головкою, а ось при використанні зубків з другого ряду ми отримуємо меншу головку, але при цьому в стеблі утворюються повітряні цибулини, які можна в надалі використовуватиме репродукції сорту. Так само ви можете залишити зубки 2-го ряду на більш тривале зберігання, тому що вони оповиті щільнішою лусочкою і чудово зберігаються.

В Україні посадка часнику Гермідор виконується в середині осені (з останньої декади вересня до початку листопада) на сонячних ділянках. Догляд передбачає своєчасний полив, регулярне прополювання та розпушування. Причому поливати необхідно лише у період інтенсивного зростання, під час дозрівання полив припиняється. Щоб уникнути захворювань та виродження, місце посадки рекомендується міняти щороку, а посадковий матеріал – раз на чотири роки.

Якщо вам необхідно купити часник Germidour оптом на посадку, звертайтесь у будь-який час. Ціни та контакти вказані на сайті.

Чеснок Гермидор первой репродукции
Головка 1-і репродукції

ЗНЯТИЙ З СЕВООБІГУ

Чеснок Гермидор севок
Воздушка (Сівок)

ЗНЯТИЙ З СЕВООБІГУ